Nagy versmondás

 
2012. április 11, szerda 22:01

A költészet napja alkalmából került sor idén április 11-én 13 órakor Sárváron a Jordán Tamás nevével fémjelzett közösségi versolvasásra, amelyhez hasonlót már országszerte tartott a Kossuth-díjas színmûvész. Sárvár Nagy László Ki viszi át a szerelmet? címû versének felolvasásával ünnepelte a magyar líra napját. Az eseményen a Barabás György Mûszaki Szakközépiskola, a Tinódi gimnázium, a Gárdonyi Géza általános iskola, a Nádasdy Tamás Általános Iskola és a Szent László Katolikus Általános Iskola mintegy 600 diákja vett részt a Kossuth téren, a szökõkút körül. Életkorra, felekezetre, pártállásra való tekintet nélkül, mindenkit a vers szeretete vitt oda, iskolánk félszáz, 7-8. osztályos tanulója is örömmel vett részt ezen a városi rendezvényen

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár