Versünnep, elsõ helyezés

 
2012. április 11, szerda 22:01

Versünnep, elsõ helyezés

A költészet napja alkalmából rendezték meg a VI. Ikervári Versünnep elnevezésû találkozót, melyen iskolánk tanulója, Wawrzsák Áron 8. osztályos tanuló nagyon szép sikert ért el, kategóriájában elsõ lett. Ez a regionális verseny jogosultságot szerzett számára arra, hogy a zsûri javaslata alapján részt vehessen a Regösök húrján versmondó verseny országos döntõjén, melyet novemberben rendeznek.

Áron Reményik Sándor Kegyelem címû versét mondta el igazul, értõn, s rendkívüli hatást kiváltva. Felkészítõ tanára Duszkó Pálné volt.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár