Finta Sándor egyházmegyei szavalóverseny

 
2013. április 15, hétfő 14:33

“2013. április 5-én rendezték a 2. Finta Sándor  egyházmegyei szavalóversenyt Szombathelyen. Két kategóriában lehetett nevezni egy-egy tanulót, akik egy  kötelező verset mondtak el a Püspöki Iskola egykori költő-tanárának, Finta Sándornak a versei közül, valamint egy vallási témájú szabadon választottat.

A 22 tanuló nemcsak egyházi iskolából érkezett, hanem a megye különböző helyeinek iskoláiból is. A szívet melengető műveket nagy átéléssel, remekül értelmezve mondták el a diákok, akik közül több tehetséges szavalót ismerhettünk meg.

A verseny eredményhirdetésekor az iskolánkat képviselő Németh Anna /5. osztály/, s Palej Anett /8. osztály/ örülhetett a legjobban, hiszen mindketten kategóriájuk I. helyezettjei lettek. Felkészítő tanáruk, Duszkó Pálné is rendkívül büszke lehet tanítványaira. ”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár