Színházban jártunk…

 
2013. november 13, szerda 15:08

Iskolánk 91 tanulója, s 5 pedagógusa november 12-én a zalaegerszegi Hevesi Sándor Színházban nézte meg az Emil és a detektívek című darabot. Népes csapatunk bérletnyitó előadására nagy izgalommal készült, de egészen biztos, hogy ilyen fergeteges hangulatra kevesen számítottunk.

A nem túl bonyolult történetet korunk szellemiségéhez adaptálták, s  a fiatal, nagyon tehetséges szereplők pedig remek jellemábrázolással hozták a karaktereket: az elvált szülők gyermekeit, az utcán breakelő lányokat, fiúkat, a szigorú kalauzokat a villamoson, a „kocka” havert, a mások „átveréséből” jól megélő linkócit. Mindeközben láttuk, hogy egy összetartó kis közösség milyen nagy elszántsággal segít bajba jutott társukon, s halad az igazság kiderítése felé.

Hazafelé a buszon folytatódott a jó hangulat, diákjaink örömmel idézték fel a poénokat, jeleneteket.

Ez az élmény arra is jó volt, hogy a gyerekek szívesen jöjjenek a legközelebbi színházi előadásra is.

A tanulók utazását iskolánk egyesülete, a Sárvári Oltalmazó Kezek Egyesülete támogatta.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár