Markó sakk emlékverseny

 
2014. január 27, hétfő 09:56

Nyolcadszor rendeztek diák sakkversenyt a kitűnő sakkozó és sakkoktató Markó Miklós emlékére. A Szent László Katolikus Általános Iskola volt a házigazdája a három korcsoportban, hétfordulós svájci rendszerben, 20-20 perces játékidővel rendezett sakktornának. Az 1-2. osztályos lány kategóriában iskolánk tanulója Ódor Zsófia szerezte meg az első helyet. Felkészítő tanára Gergácz Balázs. A sakkversenyen készült képeket Gergály Henrik.

IMG_3327 IMG_3347 IMG_3325

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár