Pedagógusok nyári lelkigyakorlata Szombathelyen

 
2014. június 26, csütörtök 12:33

2014. június 18-20. között pedagógusok nyári lelkigyakorlatát tartották a Martineum Felnőttképző Akadémián, Szombathelyen. Iskolánkból 11 pedagógus vett részt ezen.

A lelkigyakorlatot Bodorkós Imre jánosházi plébános vezette, melyen az egyházmegye katolikus iskoláinak és óvodájának pedagógusai Jánosházáról, Szombathelyről, Celldömölkről, Zalaegerszegről érkeztek. A 3 napos bennlakásos lelkigyakorlat a tanév fárasztó napjai után fontos volt. Kellett, hogy a résztvevők elcsendesedjenek, magukra figyeljenek. Újra átgondolhatták Istenhez fűződő kapcsolatukat, katolikus hitüket.

A közös rózsafüzér imádságok, éneklések, a szentségimádás, a kiscsoportos beszélgetések, a szentmisék mind ezt szolgálták. Imre atya elmélkedései pedig Ferenc pápa Evangelii Gaudium című apostoli buzdítására épültek, kihangsúlyozva a Szentatya újító gondolatait.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár