Környezetvédelmi vetélkedő

 
2014. szeptember 15, hétfő 19:07

2014. szeptember 7-én rendezték meg a Nádasdy vár udvarán a hagyományos Környezetvédelmi napot, melynek keretében környezetvédelmi vetélkedőt is rendeztek. A Szent László Katolikus Általános Iskola egy csapattal  vett részt a vetélkedőn. Sok érdekes feladatot kellett megoldani a tanulóknak a szelektív hulladékgyűjtés, a tudatos vásárlás,  a megújuló energiák  és az  év növényei, állatai témakörökben. Iskolánk „FOTOSZÍNTÉVESZTŐ” nevű csapata kiválóan  szerepelt, így I. helyezést ért el.

Gratulálunk a csapat tagjainak,  Dénes Donát 8.o., Illés Csenge  8.o.,Németh Anna 7.o. és Okres Bence 8.o. tanulóinknak. Felkészítő tanáruk: Brodszky Péterné biológia tanár

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről

Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár