Mindszenty versenynap Zalaegerszegen

 
2015. március 31, kedd 09:49

2015. március 20-án, pénteken rendezte meg a zalaegerszegi Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium egyházmegyei versenynapját, melyen 9 intézmény képviselte magát. A szervező iskola mellett a Mindszenty József Általános Iskola Salomvári Tagiskolája, a Mindszenty József Általános Iskola Búcsúszentlászlói Tagiskolája, a szombathelyi Brenner János Általános Iskola, a celldömölki Szent Benedek Katolikus Általános Iskola, a kőszegi Árpád-házi Szent Margit Római Katolikus Általános Iskola, a jánosházi Szent Imre Általános Iskola, a zalaszabari Sík Sándor Katolikus Általános Iskola, valamint a mi intézményünk, a sárvári Szent László katolikus Általános Iskola.
Ezen a napon matematika tantárgyból 2-8. évfolyamon, magyar nyelvből Szépen, helyesen! elnevezéssel 2-4. évfolyamon hirdettek versenyt. Emellett Műveltségi vetélkedőt szerveztek csapatverseny formájában. A versenynaphoz rajzpályázat is kapcsolódott. Egy az alkotó által tetszőlegesen kiválasztott magyar szent életével kapcsolatosan kellett pályamunkát készíteni.
A versenynapon iskolánk tanulói az alábbi helyezéseket érték el:
Matematika tantárgyból 2. évfolyamon Finta Hanna 3. helyezést, 3. évfolyamon Szalai Márk 4. helyezést, 4. évfolyamon Farkas Júlia 4. helyezést, 5. évfolyamon Horváth Máté Mór 9. helyezést, 6. évfolyamon Kiss Bernadett 4. helyezést, 7. évfolyamon Sebestyén Dániel 7. helyezést, 8. évfolyamon Dénes Donát 3. helyezést ért el.
A Szépen, helyesen versenyen 2. évfolyamon Zoller Anna Katalin 6. helyezést, a 3. évfolyamon Pál Anna 7. helyezést, a 4. évfolyamon Homlok Anna 3. helyezést ért el.
A Műveltségi vetélkedőn iskolánk csapata első helyezett lett. A csapat tagjai Horvát Lilla, Simon Levente és Oláh Rebeka 6. osztályos tanulók.
A versenynaphoz kapcsolódó rajzpályázaton Gyurácz Virág 3. osztályos diákunk első helyezést ért el.
Gratulálunk valamennyi résztvevő és szép eredményt elérő diákunknak, valamint felkészítő tanáraiknak!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár