Kimagasló képzőművészeti eredmények iskolánkban

 
2015. június 24, szerda 12:24

A tanév során diákjaink több alkalommal vettek részt rajz-és képzőművészeti pályázatokon. Ezek közül a legkiemelkedőbb eredmények a következőek voltak:
A Katolikus Asszonyok – Lányok Szövetsége (KALÁSZ) újra indulásának 25. évfordulója alkalmából a magyarországi katolikus iskolákban meghirdetett „Boldogasszony kiskertjében” című rajzpályázaton nívódíjas lett: Horváth Bianka 3. b és Kóczán Barbara 6. b osztályos tanuló. A pályázatra 41 településről, 59 iskolából 622 munka érkezett. 23 díjat adtak át és 100 rajzot állítottak ki. A pályázat fő védnöke: Kocsis Fülöp görög-katolikus püspök volt.
Támogató: Farkas Olivér a Szent István Társulat elnöke. Kiállították a munkáját Gyurátz Virág 3. b és Folly Mátyás 6. b osztályos tanulóknak is.
A Magyar Villamosenergia – Ipari Átviteli Rendszerirányító ZRT (MAVIR)által meghirdetett „A kerecsensólyom egy napja” című országos rajzpályázaton Kondora Flóra 2. a osztályos tanuló különdíjban és ajándékutalványban részesült.
A „Jézus élete” című megyei rajzpályázaton különdíjas lett Fehér Lea 4. a és Pallósi Diána 5. a osztályos tanuló.
Ajándékutalványban részesültek és munkájukat kiállították: Horváth Bianka, Gyurátz Virág, Kovács Dézi, Tasi Mária 3. b osztályos tanulóknak, László Hanna, Szalai Luca 4.a osztályos tanulónak, Grodvalt Éva 7. a osztályos tanulónak .
Valamennyi kisdiák felkészítő tanára Kondorné Bujtor Bernadett tanárnő volt.
Sikereikhez szívből gratulálunk!

DSC_0023 DSC_0013 DSC_0019 DSC_0009 DSC_0008 DSC_0015 DSC_0017

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár