Felsős tábor Balatonszárszón

 
2015. augusztus 31, hétfő 10:56

Iskolánk 72 felsős diákja vett részt egy hetes balatoni táborozáson 2015. július 6-12 között. Balatonszárszói Lepke Ifjúsági táborban foglaltunk szállást, mely kellemes időtöltést biztosított számunkra. A település három ingyenes strandja, a tábor medencéje és a remek idő sok lehetőséget adott a fürdőzésre. Ezen felül színes programokkal tettük gazdagabbá a gyerekek mindennapjait. Csapatmunkával sok új ismerettel gazdagodtak József Attila életéről, kinek emlékháza a településen található. A közösség formáló játékok, versenyek, vetélkedők; izgalmas vitorlázás és a kimerítő túrázás felejthetetlen élményeket nyújtott. Köszönet minden kísérő pedagógusnak, segítőnek – Gyöngyvér, Blanka, Betti, Ildikó, Maró, Rózsa, Lajos – akik közös munkával, ötletekkel, szeretettel, kitartással, s végig jó kedvvel dolgoztak azon, hogy minden diák kellemesen érezze magát.
Soltiné Tóth Andrea

víz3 víz2 víz tábor stand part medence játék foci hajó1 hajó2 hajó4 büfé2 büfé

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár