Egyházmegyei mesemondó verseny

 
2015. december 7, hétfő 21:46

November 20-án, pénteken délelőtt a celldömölki Szent Benedek Általános Iskola egyházmegyei mesemondó versenyt rendezett alsó tagozatos tanulók számára. Minden iskolát évfolyamonként egy-egy gyermek képviselt, akik a család témaköréhez kapcsolódó mesével készültek. Iskolánk tanulói közül ezüst minősítést kapott Németh Petra 1.a, Horváth Hanna 4.a osztályos tanuló; bronz minősítést kapott Rouchon Dorián 2.a osztályos tanuló.

Szeretettel gratulálunk valamennyi résztvevőnek és felkészítőnek a versenyen nyújtott szép teljesítményükért.

mese2 mese mes

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről

Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár