Országos történelem tanulmányi verseny

 
2016. május 28, szombat 21:21

A Nyugat-magyarországi Egyetem Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ 2015/2016. tanévben is meghirdette a 7-8.évfolyamos tanulók Országos történelem tanulmányi versenyét. A Szent László Katolikus Általános Iskolát a megyei fordulón Simon Levente 7.b. osztályos tanuló képviselte, aki e fordulóban 2. helyezést ért el, és bejutott az országos döntőbe. Az országos döntő 2016. április 15-16-án került megrendezésre Szombathelyen a Nyugat-magyarországi Egyetem Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központban. Az országos döntőben iskolánk tanulója 15. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Nagy Miklós.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről

Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár