Országos rajzverseny

 
2016. október 5, szerda 08:49

A katolikus Pedagógiai Szervezési és Továbbképzési Intézet által a Szent Márton-év alkalmából előző tanévben a katolikus iskoláknak országos pályázatot hirdettek. Iskolánk tanulói is sok szép munkával neveztek a versenyre. Több mint ezer pályamű érkezett be. Tanulóink is szépen szerepeltek. Képzőművészet témakörben alsó tagozatos kategóriában Kiss Virág 5.a osztályos tanuló, felső tagozatos kategóriában Szalai Luca 6.a osztályos tanuló dicséretben részesült. Tárgyalkotás témakörben 3-4. osztályos kategóriában Folly Zsuzsanna 5.a osztályos tanuló, “Fonó lányok” jeligével Horváth Bianka, Kasza Noémi és Tasi Mária 5.b osztályos tanulók dicséretben részesültek, munkáikat kiállították a Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskolán.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár