Megyei mezei futóverseny döntő

 
2017. március 29, szerda 08:25

Március 22-én rendezték meg a megyei mezei futóverseny döntőjét. Iskolánk tanulói közül többen is szép eredményt értek el.  A II. korcsoportban Takács Réka egyéni 3. helyezett lett, a csapat (Takács Réka, Horváth Fruzsina, Kiss Miriam, Zoller Anna, Toldi Laura) a 2. helyen végzett, a III. korcsoportban Büki Lóránt 4. helyezett lett, így ők az országos döntőbe jutottak.  A lányok csapata (Mórocz Viktória, Farkas Júlia, Molnár Petra, Váthy Anna, Szabó Szonja, Pál Anna) a 4. helyen végzett. Gratulálunk nekik!

DSCN6517 DSCN6519

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár