MOCORGÓ 4 ÖRÖM NEKÜNK EGYÜTT LENNI

 
2017. március 16, csütörtök 22:02

 

Mocorgó 4.

 

Öröm nekünk együtt lenni címmel Mocorgó foglalkozást tartottunk iskolánkban. Felelevenítettük a Gergely – járás hagyományát, melyben egykor a gyermekek bejárták a településüket és az iskoláskorú kicsiket hívták tanulni, oskolába járni. Jézus és tanítványai találkozásáról is megismerhettek a jelen lévők egy érdekes története. Az apostolokhoz hasonlóan mi is halásztunk, számoltuk és „úsztattuk” a halacskákat. Vidám dalban elénekeltük, hogy lehetünk „Emberhalászok”.

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár