FOGADÓÓRÁK

 
2017. április 27, csütörtök 20:55

 

Tisztelt Szülők!

Iskolánk felső tagozatán tanító pedagógusok a szokott egyéni fogadóórájuk mellett május 3-án, szerdán 17-19 h -ig fogadóórát tartanak. A fogadóórára bejelentkezés ezúttal telefonos regisztrációval történik.  Legyenek kedvesek a lent megadott telefonszámon időpontot kérni az Önök által keresett kollégához/kollégákhoz. Egy szülővel való megbeszélés időtartama 10 perc. Kérjük, saját illetve szülőtársaik miatt ezt vegyék figyelembe.

Bejelentkezés: április 29-én, szombaton 12.00 és 14.00 h között 06-20-333-1083-as telefonszámon.

Tisztelettel és köszönettel: Az iskola vezetősége

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár