Szent László nap

 
2017. április 8, szombat 20:35
Iskolánk Sárvári Oltalmazó Kezek Egyesülete április 11-én kedden programot szervez diákjai részére.
Megemlékezünk Szent Lászlóról, díjazzuk a Szent Lászlóval kapcsolatos kézműves pályázatokat, s a Költészet napján megzenésített verseket hallhatunk a Tarisznyások együttestől. Majd a várban és a várparkban összemérhetik a gyerekek ügyességüket, tudásukat különböző feladatokban, s még az íjászatot is kipróbálhatják. Egy gyors Várkör futóverseny után a Csónakázó tónál a szülői munkaközösség által főzött finom gulyáslevesből lakmározhatnak. A napot a vadkerti lovasbemutató után eredményhirdetéssel zárjuk.
Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár