Országos történelem tanulmányi verseny

 
2017. június 16, péntek 19:15

A Nyugat-magyarországi Egyetem Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ 2016/2017. tanévben is meghirdette a 7-8.évfolyamos tanulók országos történelem tanulmányi versenyét. A Szent László Katolikus Általános Iskolát a megyei fordulón Simon Levente 8.b. osztályos tanuló képviselte, aki e fordulóban 1. helyezést ért el, és bejutott az országos döntőbe. Az országos döntő 2017. április 6-7-én került megrendezésre Szombathelyen az Eötvös Loránd Tudományegyetem Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központban. Az országos döntőben iskolánk tanulója 13. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Nagy Miklós.

töri verseny

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár