SZENT LÁSZLÓ KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 2016/2017 VERSENYEREDMÉNYEI

 
2017. július 7, péntek 13:57

 

TANULMÁNYI VERSENYEK SZENT LÁSZLÓ KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA 2016/2017

 

SZENT LÁSZLÓ KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA

 2016/2017. tanév versenyeredményei

Tanuló neve, osztálya Verseny megnevezése

megyei/

területi

1-3. helyezés

országos

1-10. helyezés

Felkészítő pedagógus

 

TANULMÁNYI VERSENYEK

 

Kiss Bernadett 8.b

Horváth Barbara 8.b

Horváth Ádám 8.b

Barabás Péter 8.b

Bolyai Matematika Csapatverseny

csapat 3. hely

 

 

 

Ördögné Kovács Mónika

 

Kiss Bernadett 8b

Horváth Barbara 8.b

Horváth Ádám 8.b

Barabás György Műszaki Szakközépiskola – Kíváncsi természet Csontos Miklós emlékverseny

csapat

területi

1. hely

 

 

Ördög Tibor

Ördögné Kovács Mónika

Nagy Miklós

Kiss Virág 5.a

Szalai Luca 6.a

 

Folly Zsuzsanna 5.a

KPSZTI Szt. Márton évi országos pályázat – képzőművészet kategória, egyéni

 

 

 

tárgyalkotás kategória, egyéni

 

dicséretben részesültek, munkájukat kiállították

 

Kondorné Bujtor Bernadett

Kasza Noémi 5.b

Tasi Mária 5.b

Horváth Bianka 5.b

KPSZTI Szt. Márton évi országos pályázat – tárgyalkotás kategória, csapat

„Fonó lányok”

 

  dicséretben részesültek, munkájukat kiállították Kondorné Bujtor Bernadett

Kiss Virág 5.a

Sebestyén Anna 5.a

Folly Zsuzsanna 5.a

Kasza Noémi 5.b

Tasi Mária 5.b

Horváth Bianka 5.b

AGÓRA Szombathelyi Kulturális Központ – Szent Márton keze nyoma tárgyalkotó pályázat díjazottak   Kondorné Bujtor Bernadett

Horváth Lilla 8.b

Oláh Rebeka 8.a

Farkas Júlia 6.b

Harami Olivér 8.a

Vízi Kristóf 8.a

Samu Marcell 6.a

 

Tallós Pál természetismereti verseny

regionális

csapat 6. hely

 

Erős János

Nagy Miklós

Horváth Fruzsina 3.a

Kovács Fanni 3.a

Wellner Emília 3.a

Rouchon Dorián 3.a

Bólyai Anyanyelvi Verseny

Vas, Zala megye

csapat 5. hely

  Márkus Sándorné

Rouchon Dorián 3.a

Martonfalvi Emma 2.b

Apáczai Olvasásverseny (Táplánszentkereszt)

területi  3. hely

területi 2. hely

 

Márkus Sándorné

Nagyné Molnár Rózsa

Rouchon Dorián 3.a

 

Mindszenty-helyesírásverseny egyházm 3. h.  

Márkus Sándorné

 

Martonfalvi Emma 2.b

Czeglédi Kitti 7.b

Mindszenty-matematikaverseny

 

egyházm 3. h.

egyházm 2. h.

 

Nagyné Molnár Rózsa

Soltiné Tóth Andrea

 

Folly Zsuzsanna

 

Anna, Kovács Cintia

Németh Dóra, Pintér Blanka

Toldi Laura

 

 

Bozi Bendegúz, Németh Gergő

 

Sárvár Város Karácsonyi Rajzpályázat linometszet

 

 

Sárvár Város Karácsonyi Rajzpályázat agyagplasztika  csoportos munka

 

 

 

 

Sárvár Város Karácsonyi Rajzpályázat

agyagplasztika  csoportos munka

 

2. hely

 

 

csapat 3. hely

 

 

 

különdíj

 

 

 

Kondorné Bujtor Bernadett

 

 

 

Kondorné Bujtor Bernadett

 

 

 

 

 

 

 

Németh Kristóf 6.a

 

Sárvár Város Karácsonyi Rajzpályázata „Bethlehem” 1. hely (műv. i.)    
Simon Levente 8.b 7-8. osztályos tanulók  országos történelmi versenye megyei 1. hely országos 13. Nagy Miklós
Németh Anna 8.a

Illyés Gyula nemzeti vers- és prózamondó verseny

 

  aranydiploma Duszkó Pálné
Németh Anna 8.a

Regösök Húrján Országos Szavalóverseny

 

  aranydiploma Duszkó Pálné
Ódor Zsófia 5.a Szép magyar beszéd (Kazinczy) területi 3. hely   Duszkó Pálné
Kovács Fanni 3.a

Tudásbajnokság irodalom

Tudásbajnokság nyelvtan

megyei 1. hely

megyei 2. hely

országos 16. Márkus Sándorné
Wellner Emília 3.a

Tudásbajnokság irodalom

 

megyei 3. hely  

Márkus Sándorné

 

Rouchon Dorián 3.a

Tudásbajnokság irodalom

Tudásbajnokság nyelvtan

 

megyei 2. hely megyei 3. hely

 

 

 

Wellner Emília 3.a

Wächter Gyula Valter 3.a

 

 

Bendegúz Nyelvész verseny

 

megyei 2. hely

megyei 3. hely

 

 

Márkus Sándorné

 

Wächter Gyula Valter 3.a

Kiss Bernadett 8.b

Zrínyi-matematikaverseny

megyei 9. hely

megyei 17.hely

 

Márkus Sándorné

Ördögné Kovács Mónika

Fekete Míra 8.a Less Sándor földrajzverseny   országos 18. Erős János
Kövi Richard 3.b Mindszenty-matematikaverseny egyházm 2. h.   Sőréné Ódor Anikó

Harami Olivér 8.a

Oláh Rebeka 8.a

Teleki Pál földrajzverseny

 

Teleki Pál földrajzverseny

megyei 12. hely

 

megyei 13. hely

  Erős János
Gergits Konrád Alkalmazói verseny (informatikaverseny)   országos 17. Némethné Csonka Ildikó

Vízi Kristóf 6.a

Fehér Lea 6.a

Csitkovics Réka 7.a

Pál Anna 5.b

Egyházmegyei hittanverseny

egyházmegyei

csapat 4. hely

  Novák Elemér
Horvát Lilla 8.b Egyházmegyei magyar nyelvi verseny egyházm 1. hely   Dr. Szalai Ferencné

Kiss Edvárd 7.b

Burka Teofil 8.a

Egyházmegyei informatikaverseny

 

egyházm 2. hely

egyházm 3. hely

  Némethné Csonka Ildikó

Dancsecs Judit 4.b

Kolonics Zoé 4.b

Kondora Flóra 4.a

Kárpáti Ákos 4.a

Egyházmegyei természetismereti verseny 4. évfolyam

egyházmegyei

csapat 1. hely

  Kálmán Gáborné

Horváth Ádám 8.b

Horváth Barbara 8.b

Horvát Lilla 8.b

Kiss Bernadett 8.b

Egyházmegyei természetismereti verseny 7-8. évfolyam

egyházmegyei

csapat 1. hely

 

Ördög Tibor

Ördögné Kovács Mónika

Nagy Miklós

Jobb Szilvia

Pupp Gábor

Németh Mátyás 5.a

Samu Marcell 5.a

Fehér Lea 6.a

Farkas Júlia 6.b

Egyházmegyei természetismereti verseny 5-6. évfolyam

egyházmegyei

csapat 4. hely

 

Erős János

Nagy Miklós

Kondorné Bujtor Bernadett

Kiss Edvárd 7.b Országos német nyelvi verseny megyei 7. hely   Dénesné Méhes Gyöngyvér
Nárai Bálint 5.a Finta Sándor Egyházmegyei szavalóverseny ezüst   Duszkó Pálné
Nárai Petra 8.b Finta Sándor Egyházmegyei szavalóverseny ezüst   Dr. Szalai Ferencné
Horvát Lilla 8.b Simonyi-helyesírásverseny megyei 7. hely   Dr. Szalai Ferencné
Horváth Izabella 4.a AGÓRA Szombathelyi Kulturális Központ Meseillusztációs pályázat  kiállítás   Kondorné Bujtor Bernadett

Rouchon Dorián 3.a

 

 

Gergely-napi Művészeti Fesztivál Gyenesdiás

Regionális (Vas m., Zala m., Veszprém m., Somogy megye) verseny Képzőművészet kategória

regionális 1.h (müv.isk.munka)

 

 

   

 

 

Tóth Liliána 2.b

 

Török Kíra 6.b

 

 

Gergely-napi Művészeti Fesztivál Gyenesdiás

Regionális (Vas m., Zala m., Veszprém m., Somogy megye) verseny Képzőművészet kategória

 

 

regionális 3. hely

 

különdíj

 

 

 

Kondorné Bujtor Bernadett

Kasza Noémi 5.b

Kovács Dézi 5.b

Tasi Mária 5.b

Gergely-napi Művészeti Fesztivál Gyenesdiás

Regionális (Vas m., Zala m., Veszprém m., Somogy megye) verseny Tárgyalkotás kategória, csoportos munka

regionális

kiemelt arany minősítés

 

Kondorné Bujtor Bernadett

(legeredményesebb felkészítő tanár díj)

Tóth Liliána 2.b

Gyurácz Virág 5.b

Mindszenty-rajzverseny

 

egyházm 1. h.

egyházm 1. h

  Kondorné Bujtor Bernadett
Toldi Laura 5.a Brenner János egyházmegyei rajzverseny

egyházmegyei

különdíjas

  Kondorné Bujtor Bernadett
Németh Petra 2.a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a Muraszombati Védelmi és Mentési K. regionális „Természeti és más katasztrófák” pályázata regionális 1. hely   Kondorné Bujtor Bernadett

Németh Zsófia 1.b

Rouchon Dorián 3.a

Sárvári Mazsorett Egyesület rajzpályázata

városi 2. hely

városi 3. hely

  Kondorné Bujtor Bernadett

Fliegler Janka 1.a

Nárai Bálint 5.a

Nárai Petra 8.a

Városi Kulturális Szemle

meghívás

Kulturális Gálára

 

Tallós Ágnes

Duszkó Pálné

Dr. Szalai Ferencné

 

 

SPORTVERSENYEK

 

 

 

Szász Félix 2.b

Takács Réka 3.a

Büki Lóránt 6.b

 

 

 

Nádasdy „Csótó” mezei futóverseny

 

 

 

1. hely I.kcs.

2. hely II.kcs.

2. hely III.kcs

 

 

 

Kiss Szabolcs

Erős János

Márkus Sándorné

Nagyné Molnár Rózsa

Lőrincz Dávid 8.b

Toldi Laura 5.a

 

3. hely IV.kcs

3. hely II.kcs

 

 

Harami Botond 2.b

Német Bence 8.a

 

 

4. hely I.kcs

4. hely IV.kcs

 

 

Molnár Petra 6.b

Vízi László

 

 

5. hely III.kcs

 

5. hely III.kcs

 

 

Németh Dóra

Németh Mátyás 5.a

Szalai Levente 7.b

 

 

6. hely II.kcs.

6. hely II.kcs

6.hely IV.kcs

 

Takács Réka 3.a

Kiss Miriam 4.b

Horváth Fruzsina

Zoller Anna

Toldi Laura

 

Megyei mezei futóverseny „döntő

 

II. kcs. csapat

2. hely

 

 

 

Talabér Csaba

Takács Barnabásné

Márkus Sándorné

Erős János

Takács Réka 3.a

 

Megyei mezei futóverseny „döntő

 

II:kcs. egyéni

3. hely

 

   

 

Mórocz Viktória 6.b

Farkas Júlia 6.b

Molnár Petra 6.b

Váthy Anna 5.b

Szabó Szonja

Pál Anna 5.b

 

Büki Lóránt

 

 

Megyei mezei futóverseny „döntő

 

 

III.kcs. csapat 4.hely

 

 

 

 

 

 

 

III.kcs. egyéni 4.hely

 

 

Kiss Szabolcs

Kárpáti Ákos 4.a Judo régiós rangsorverseny és Tutti Kupa régió 2. hely   Polz Anita

Fonyódi Léna 4.a

Bándli Ádám 4.a

Mix Duplett Országos Pentanque Bajnokság   1. hely Kasza Gyula
Kondor Botár Riposta nemzetközi vívóverseny Bukarest   3. hely Horotán Attila

Fonyódi Léna 4.a

Kertész Dominika 4.a

Teremtájfutó bajnokság

városi 5. hely

városi 6. hely

  Martonfalvi Mária

Németh Bence

Frei Dániel

Diákolimpia mezei fv.

m. 7. hely

m. 9. hely

   

IV. korcsoport

III. korcsoport

Diákolimpia foci

2. hely

3. hely

  Erős János

IV. korcsoport fiú

Németh Bence

Lőrincz Dávid,

Szalai Levente

Vízi Kristóf,

Wawrzsák Sámuel

Horváth Ádám,

Balogh Martin

Györgyi Mátyás

 

 

Téli kupa teremfoci 3. hely   Erős János

Bándli Gergő

Farkas Benedek

Szitkay Szabolcs

Petanque (triplett) Diákolimpia országos döntő

1-2. évfolyam

  3. hely Kasza Gyula

Fonyódi Léna

Kiss Csenge

Bándli Ádám

Rouchon Dorián

Petanque (triplett) Diákolimpia országos döntő

3-4. évfolyam

  1. hely Kasza Gyula

Farkas Júlia

Zsoldos Dorka

Büki Lóránt

Kósi Péter

Petanque (triplett) Diákolimpia országos döntő

5-6. évfolyam

  2. hely Kasza Gyula
Giczinger Benett 8.b A Magyar Közút jó tanulója, jó sportolója verseny   a cím elnyerése  
5-6. osztályos lányok Kézilabda diákolimpia körzeti döntő Vasvár 1. hely   Kiss Szabolcs

 

 

 

Ossza meg másokkal is!

Étkezés ki-/bejelentés

Az étkezés ki- és bejelentése elektronikus formában újra elérhető!

Iskolánk közelebbről

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár