VIA SACRA

 
2017. szeptember 24, vasárnap 12:23

 

 

VIA SACRA-
Csodálatos zenei élményben volt részünk ma este a Szent László templomban. Iskolánk tanulói énekükkel, hegedű- és trombitaszólóikkal varázsoltak el minket. A szentmise utáni felemelő pillanatok után közösen énekeltük el iskolánk himnuszát. Köszönjük a fellépőknek: Németh Dórának, Takács Leventének, az iskolánk templomi kórusának, Maró néninek, Betti néninek és Vera néninek.

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár