EGYÜTT GYALOGOLTUNK A VILÁG GYALOGLÓ NAPON

 
2017. október 24, kedd 21:29

Iskolánk ötödikes tanulói a Világ Gyalogló Nap alkalmából nyakukba vették városunkat. A természetet járva a Szatmár erdőtől a Rába hídon át a Zuhogóig az erdő csodás őszi színeiben gyönyörködhettek. Majd a Gyöngyös patakot elhagyva a város nevezetességeiből párat megtekintettek, mint például a Lisieuxi Szent Teréz Kápolnát, a Nádasdy várat és a Milleniumi emlékművet. A 10 kilométeres gyaloglás után a Csónakázó tónál várták a szülők őket, ahol is szalonnasütéssel jó hangulatban zárult az élménydús délután.

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár