RÁCZ ANNA ARANY MINŐSÍTÉSE

 
2018. február 20, kedd 21:10

 

Nagy öröm érte iskolánkat: Rácz Anna 6.B osztályos tanuló a Tiszán innen-Dunán túl Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny megyei fordulójában arany minősítést kapott az 5-6. osztályos szóló népdalénekes kategóriában. Anna egy moldvai csángó népdalcsokorral készült, melyet egy hozzá illő, gyönyörű népviseletben adott elő. A verseny az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban zajlott. Szívből gratulálunk Annának és felkészítő tanárának: Nagy Péternének

 

Rácz Anna éneke

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár