DIÁNA VADÁSZHÖLGY KLUB RAJZPÁLYÁZATA

 
2018. szeptember 23, vasárnap 23:42

 

A DIANA VADÁSZHÖLGY KLUB VAS MEGYEI SZERVEZETE ÁLTAL MEGHÍRDETETT RAJZPÁLYÁZAT

 

A VKE Diana Vadászhölgy Klub Vas Megyei Szervezete által  „ Őszi erdő” témakörben meghirdetett rajzpályázatán,  büszkék lehetünk tanulóink eredményeire. Horváth Letícia 3. a osztályos tanuló, alsó tagozatos korcsoportban III. helyezést ért el. Szovák Áron 3. a osztályos tanuló ugyancsak alsó tagozatos korcsoportban Különdíjban részesült. A pályamunkákat a Vas megyei Vadásznapon tekinthette meg az érdeklődő közönség.

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről

Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár