IMA A BÉKÉÉRT

 
2018. október 18, csütörtök 20:49

 

Az Országos Lelkipásztori Intézet leveléből értesültünk arról, hogy 2018. október 18-án, helyi idő szerint 9 órakor világszerte gyermekek imádkoznak fél órán át a békéért és az egységért – számos helyen. Kiinduló gondolata a kezdeményezésnek az a Szent Pio atyától származó gondolat, hogy „ha egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért, akkor a világ meg fog változni”.

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia megbízásából a mi iskolánk is csatlakozott a felhíváshoz, és hitoktató kollégánk vezetésével 350 gyermek együtt imádkozta a Világosság rózsafüzért. A legkisebbek az első osztályosok az imádság közben színezéssel követték a titkok és az imák sorrendjét.

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár