NEMZETI ÜNNEPEK ISKOLÁNKBAN

 
2018. október 25, csütörtök 23:19

A 2018/19-es tanévben is megemlékeztünk iskolánkban a két őszi nemzeti ünnepünkről. Az iskola főbejáratánál elhelyezett faliújságra szépen megtervezett, komoly munkával kivitelezett alkotások, az adott történelmi kort, eseményt idéző fotók, illusztrációk, írások kerültek. Mécsesek is világítottak a magyar hősök képei előtt.

A városi ünnepségeken a tanulók osztályfőnökeikkel, szüleikkel, nevelőikkel vettek részt. Az iskola korábbi hagyománya szerint október 6-án az alsó tagozatosok, október 23-án pedig a felső tagozatosok képviselték iskolánkat a megemlékezéseken.

 

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár