MINDSZENTI EMLÉKVERSENY

 
2018. december 3, hétfő 19:52

 

Mindszenty Emlékverseny

Csehimindszenten

A Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola november 29-én, immár 5. alkalommal rendezte meg Vas megye iskoláinak a csapatai előtt a Mindszenty József Emlékversenyt. A versenyen, a bíboros, hercegprímás élettörténetével, munkásságával kapcsolatban válaszoltak meg kérdéseket, oldhattak meg kreatív feladatokat a lelkes diákok.

A verseny során, az elmúlt évekhez hűen, minden csapat lelkiismeretesen, minden tudását latba vetve küzdött.

Iskolánkat a felső tagozatból Németh Richárd 5.B, Németh Kristóf 8.A, Fehér Lea 8.A, és Balázs Ádám 8.A osztályos tanulók képviselték. A Szent László Katolikus Általános Iskola csapata az előkelő III. helyezést érte el.

A díjakat Dr. Székely János szombathelyi megyés püspök úr adta át, áldást mondott és a verseny lezárásaként együtt fohászkodott az egybegyűltekkel Mindszenty József mielőbbi boldoggá avatásáért.

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanárnak!

 

Ossza meg másokkal is!

Iskolánk közelebbről

Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár