SZÉP MAGYAR BESZÉD VERSENY

 
2019. február 13, szerda 21:37

 

„Szép Magyar Beszéd” verseny

 

2019.02.13-án, Körmenden a Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában

rendezték a „Szép Magyar Beszéd” verseny területi fordulóját. A szentgotthárdi és Szentgotthárd környéki iskolák , a körmendi és Körmend környéki iskolák tanulói voltak jelen a megmérettetésen valamint Sárvárról iskolánkat 4 tanuló képviselte: Horváth Fruzsina 5. A, Kovács Fanni 5. A, Németh Dóra 7. A, Farkas Júlia 8.B.

Az erős mezőnyben a diákoknak  elő kellett adni egy szabadon választott, illetve a helyszínen kapott kötelező szöveget, melyet helyes kiejtéssel, értelmezően  kellett felolvasni a zsűri és a  közönség előtt. A szoros versenyben Horváth Fruzsina 3. helyezett lett az 5-6. osztályos kategóriában, illetve Farkas Júlia a 7-8. osztályos kategóriában állhatott fel a képzeletbeli dobogó 3. fokára. Felkészítő pedagógusok: Duszkó Pálné és Nagy Péterné

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár