FINTA SÁNDOR SZAVALÓVERSENY

 
2019. április 8, hétfő 19:38

 

 

Finta Sándor szavalóverseny

Négy tanulónk újabb hírnevet szerzett iskolánknak. Finta Sándor, író, költő, tantó, a Püspöki Elemi Iskola címzetes igazgatója tiszteletére rendezett szavalóversenyen, melyet a Brenner János Általános Iskola és Gimnáziumban rendeztek

Németh Dóra 7. A osztályos tanuló EZÜST, Fliegler Ábel, Sipos Dorina 6.A osztályos és Ódor Zsófia 7.A oszályos tanulók BRONZ minősítést kaptak. A versmondó versenyen részt vett Finta Sándor unokája, Dr. Császár Tamás. Gratulálunk a diákoknak a szép eredményhez! Felkészítő pedagógusok: Duszkó Pálné,Nagy Péterné

 

 

Ossza meg másokkal is!

Iskolánk közelebbről

Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár