KÖSZÖNET

 
2020. december 11, péntek 17:10

A Flex maszkokat adományozott a sárvári Szent László Katolikus Iskolának

A Flexcég már évek óta támogatja többek között a sárvári Szent László Katolikus Iskolát. Jótékonysági tevékenységének köszönhetően már számos alkalommal színházlátogatáson vehettek részt diákjaink. Nemcsak a színházjegyeket kaptuk ajándékba, hanem a buszt is ingyenesen bocsátotta rendelkezésünkre. A vírushelyzetben is segíti intézményünket a járvány elleni védekezésben, 400 db orvosi szájmaszkot ajánlott fel iskolánk számára. Mi örömmel fogadtuk a támogatást. December 10-én Kulman Tamás szervezésében a cég képviselőjétől Ördög Tibor igazgató vette át az adományt.

Nagyon köszönjük a nemes gesztust!

Kívánunk a cég összes munkatársának jó egészséget, és áldott, békés ünnepeket!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár