JELENTKEZÉSI INFORMÁCIÓ LEENDŐ ELSŐSÖKNEK

 
2021. március 7, vasárnap 18:33

Tisztelt leendő elsős Szülők!

A sárvári Katolikus Iskola szeretettel várja azokat a gyermekeket, akik a 2021/2022-es tanévben kezdik meg általános iskolai tanulmányaikat! A jelentkezési lapok leadási határideje: 2021. március 16. E-mailben: iroda@szlki.hu címre, illetve személyesen hétköznapokon délelőtt 9 órától 13 óráig (Sárvár, Dózsa György utca 28.). A jelentkezési lapok letölthetők iskolánk honlapjáról: http://www.szlki.hu/jelentkezesi-lap/

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár