A VÍZ VILÁGNAPJA

 
2022. március 22, kedd 20:22

A VÍZ VILÁGNAPJA

A Klebelsberg Központ szakmai ajánlásával a Magyar Innováció és Hatékonyság Nonprofit Kft. támogatásával a VASIVÍZ ZRt. és a Dél-Pest Megyei Víziközmű Szolgáltató ZRt. konzorciuma “Környezetvédelem és fenntarthatóság a víziközmű szolgáltatók életében a klímaváltozás árnyékában” címmel megvalósított projekt keretében hirdette meg a “Dél-Pesti-Vasi Vízőrzők” című tanulmányi versenyt.

Iskolánkban március 22-én, a víz világnapján 3-8. évfolyamig két tréner vezetésével rendhagyó fenntarthatósági foglalkozások zajlottak, amelyek keretében tanulóink részt vettek a “Dél-Pesti-Vasi Vízőrzők” tanulmányi versenyen is. 20 perc motiváció, ráhangolás, beszélgetés, videó megtekintése után a tanulmányi versenyt papíralapon vagy online módon lehetett teljesíteni. A tesztírás után a megoldások megbeszélése következett.

Köszönjük a tartalmas foglalkozásokat!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár