Országos siker a Honismereti Versenyen!

 
2023. május 15, hétfő 21:18

Országos siker a Honismereti Versenyen!

Szakál Csenge és Szabó Máté 5. osztályos tanulóink részt vettek az Országos Honismereti Versenyen, ahol 542 iskola csaknem 2300 diákja mérhette össze tudását. A verseny célja  az általános magyar műveltség, a hazaszeretet és a nemzeti összetartozás gondolatának fejlesztése.

A rangos mezőnyben diákjaink nagyon szép eredményt értek el:

Máté országos IV. helyezett lett, míg Csenge az országos I. helyen végzett.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!

Gratulálunk Szabó Máté, 5. osztályos tanulónknak, aki a Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság verseny megyei fordulóján 4. helyezést ért el. Mátéért  izgult és  munkáját segítette: Baráthné Kámán Alexandra

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár