A Sárvári Oltalmazó Kezek Egyesület felhívása

 
2012. november 13, kedd 10:18

Iskolánk pedagógusai 2011-ben megalapították a    Sárvári Oltalmazó Kezek Egyesületet,  melynek célja többek között  az iskola diákjainak szociális támogatása, hátrányos helyzetű gyermekek felkarolása.

A 2011/2012- es tanévben  támogattunk  egy olyan családot, akik kisgyermekük betegsége miatt nehéz időket éltek,   egy diák sikeres nyelvvizsgadíját fizettük ki, aki a család anyagi helyzete miatt erről a lehetőségről lemaradt volna, rászoruló gyermekek étkezési díjához hozzájárultunk illetve hátrányos helyzetű tanulók színházlátogatását segítettük.

Kérjük Önöket, segítsünk gyermekeinknek!

Legyenek iskolánk Egyesületének pártoló tagjai, illetve akik már azok, újítsák meg azt!

A pártoló tagsági díj: minimum 5oo.- Ft/fő/ év

Kérjük, amennyiben pártoló tag kíván lenni, jelezze gyermeke osztályfőnökénél vagy az Egyesület elnökénél /Duszkó Pálnénál /, alelnököknél /Biró Kingánál és Nagyné Molnár Rózsánál/, illetve titkárnál /Dénesné Méhes Gyöngyvérnél/

A jelentkezési lap innen letölthető.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár