2015/2016

1.a osztály

Osztályfőnök: Némethné Jámbor Ildikó

Baranyai Benita Zara
Budi Elizabet Katalin
Csonka Hanna
Giczinger Patrik
Hosszú Klaudia Ilona
Kálmán Erik
Kálmán Nóra
Kiss Bianka
Kolonics Emma Flóra
Kondora Anna
Molnár Luca
Németh Dániel
Németh Petra
Östör-Kovács Ábel
Pásti Bálint András
Rouchon Elena Mária
Sipos Jázmin
Tasi Anna Rita
Ugyan Lolita
Vámos Dominik
Varga Hanna
Záhonyi Csongor
Zsolnai Rebeka Veronika

1.b osztály

Osztályfőnök: Nagyné Molnár Rózsa

Bátorfi Ádám
Borhy Zsombor
Dudus Károly Benedek
Hajós Dániel
Harami Botond
Kajcsos Ármin
Kóczán Réka
Martonfalvi Emma
Miklósi Ákos András
Puklér László
Sáry Léna
Simon-Szalai Kitti
Szász Félix
Szentgyörgyi Áron
Tamási Liza Iringó
Tinkó Helga
Tinkó Zalán
Tinkó Zétény
Tóth Liliána Luca
Török Ábel
Török Benett
Udvardi Rajmund
Vadasi Júlia
Zoller Máté Mátyás

2.a osztály

Osztályfőnök: Márkus Sándorné

Bozi Zoltán Kevin
Bujdosó Veronika
Gaál Vilmos
Györgyi Márton László
Hajas Hanna Lilien
Horváth Fruzsina
Hörcsöki Lili
Koller Marcell Noel
Kovács Fanni Rozina
Körtvélyes László Kristóf
Kutasi Kristóf
Lukács Hanna
Mesterházi Zsombor
Molnár Tamás Bálint
Németh Kornél József
Pál Natália Zsanett
Rouchon 9600 Sárvár, Deák Ferenc utca 3. 7e 29a
Sárközi Rikárdó Balázs
Simon Karolina
Surányi Dávid
Szovák Bence
Takács Réka
Toldi Levente
Tóth Dominik
Varga Csanád
Wächter Gyula Valter
Wellner Emília

2.b osztály

Osztályfőnök: Sőréné Ódor Anikó

Baranyai Eszter
Bincze Lili
Boros Máté András
Csitkovics Dominik
Dömötör Krisztián
Fehér Dávid
Kövi Richárd
Lábas Kornél Antal
Lőke Ervin
Molnár Péter
Németh Richárd
Östör-Kovács Luca
Peszlen Dóra
Pető Zsombor
Pustajic Arián
Sáska Loretta
Söregi 9600 Sárvár, Deák Ferenc utca 3. 7e 29a
Szalai Víta
Szemes Ádám
Toldi Réka
Tóth-Csonka Norina

3.a osztály

Osztályfőnök: Martonfalvi Mária

Balázs Gréta
Bándli Ádám László
Biró Győző
Bujdosó Gellért
Császár Bálint
Dénes Loránd Tibor
Finta Hanna
Fliegler Ábel
Fonyódi Léna
Gombás Gergő Norbert
Horváth Izabella
Kárpáti Ákos Zoltán
Kertész Dominik
Kiss Csenge Luca
Kocsis Máté
Kondora Flóra
Kopfensteiner Daniella
Léránt Kristóf
Mórocz Lúcia
Németh Nimród Magor
Novák Máté

3.b osztály

Osztályfőnök: Takács Barnabásné

Biró Dávid Rajmund
Dancsecs Judit Emília
Dömötör Anikó Barbara
Homlok Ádám
Horváth Bálint
Horváth Lara Anna
Károlyi Alex
Kiss Ákos
Kiss Éva
Kiss Miriam
Kolonics Zoé
Koltai László József
Molnár Bianka
Nemes Vivien Emese
Pallósi Dorina
Papp Csongor
Varga Beatrix Tifani
Váthy Zsombor
Végh Bálint Tibor
Zábó Lilla
Zoller Anna Katalin

4.a osztály

Osztályfőnök: Bíró Kinga

Balog Regina
Benke Botond
Berta Balázs Dániel
Folly Zsuzsanna Éva
Frei Dániel
Gombás Márkó Marcell
Horváth Hanna Júlia
Illiás Bence Szabolcs
Kiss Virág Anna
Kovács Cintia
Nárai Bálint
Németh Ádám
Németh Dóra Borbála
Németh Mátyás
Ódor Zsófia Mónika
Pintér Blanka
Samu Marcell
Sebestyén Anna
Sipos Bálint
Süle Bence
Szalai Márk
Szekeres Viktor
Szenteleki Rolf
Szentgyörgyi Anna Csenge
Takács Levente Gyula
Toldi Laura Luca
Tomsics Fanni
Tuskán Gréta Anna
Wawrzsák Lukács
Zsámboki Dorina

4.b osztály

Osztályfőnök: Tallós Ágnes

Bejczy Niké Lara
Bozi Bendegúz
Bőr Dávid
Burka Zoltán Adrián
Gaál Réka
Gőcze Gergő
Gyurátz Virág Júlia
Horváth Bianka
Horváth Gergő
Kasza Noémi
Kollár Kitti
Kondor Márk
Kovács Alexandra
Kovács Dézi
Móricz Márton László
Németh Gergő Gábor
Pál Anna
Rácz Anna
Sáry Bercel
Szabó Abigél
Tasi Mária Zita
Tóth Jázmin
Vadasi Boldizsár
Varga Marcell
Váthy Anna
Zarka Barnabás
Záhonyi Emese

5.a osztály

Osztályfőnök: Nagy Miklós

Balázs Ádám
Banai István Bence
Baranyai Dániel Norbert
Bőr Gergő
Burka Vencel
Cselédi Alíz
Csiszár Tamás
Fehér Lea Ilona
Grodvalt Zsuzsanna
Horváth Máté Vajk
Kutasi Olivér
Németh Dorina
Németh Júlia Boróka
Németh Kristóf
Németh Márk
Oláh Gyula Ákos
Pompor Eszter
Szabó Szonja Szintia
Szakály Kristóf
Szalai Luca
Szőke Martin
Vízi László

5.b osztály

Osztályfőnök: Soltiné Tóth Andrea

Büki Lóránt
Erdősi Csongor
Farkas Júlia Ágnes
Gergits Diána
Homlok Anna
Horváth Ádám
Horváth Martin
Kálmán Gábor
Kósi Péter Ádám
Kurucz Enikő
Molnár Petra
Molnár Rebeka
Móricz Zoltán
Mórocz Viktória
Németh Benjamin
Németh Olivér
Pál Viktória Zsófia
Pusztavámi Martin
Rózsa Ferenc
Szár Máté
Török Kíra
Vocelka Bálint
Zsoldos Dorka

6.a osztály

Osztályfőnök: Dr. Szalai Ferencné

Cseh Dávid Róbert
Csitkovics Réka
Csonka Krisztofer
Fekete Zsolt
Folly Júlia Erzsébet
Galambos Márton
Gyürü Levente
Kardos Gergely Márkó
Király Marcell
Klauzer Cintia
Molnár Máté Bálint
Pallósi Diána
Schneeberger Patrícia
Tóth Marcell Ádám
Tóth Rebeka Ivett
Tricsli Zsóka
Vizkeleti Milán
Wawrzsák Sámuel Gábor
Zsedényi Titusz

6.b osztály

Osztályfőnök: Germánné Cseszkó Blanka

Bincze Szabolcs Zoltán
Czeglédi Kitti
Csitkovics Szelina
Dömötör György
Fehér Liliána
Gerencsér Anna Judit
Homlok Bence Máté
Horváth Máté Mór
Kázmér Balázs
Kiss Edvárd
Léránt Martin
Nagy Gellért Dániel
Nemes Gábor
Süle Milán
Szakos Dorka
Varga Ádám Gergő
Varga Adrián Alex
Varga Renáta Orsolya

7.a osztály

Osztályfőnök: Némethné Csonka Ildikó

Balogh Erik
Boch Martin
Burka Teofil Csaba
Dominek Dániel
Fekete Míra
Gaál János
Harami Olivér
Horváth Erik
Horváth Tamara Gabriella
Kollár Bence
Kondor Botár
Kovács Martin
Mórocz Beatrix
Németh Bence
Oláh Rebeka Lídia
Pataki Anna
Szabó Lóránt
Szenteleki Szabolcs
Toldi Adrián
Tóth Izabella
Tóth Márk Tibor
Viola Rebeka Noémi
Vízi Kristóf

7.b osztály

Osztályfőnök: Dénesné Méhes Gyöngyvér

Balatoni Dominik Ruben
Barabás Péter
Bozi Jázmin
Folly Mátyás Gábor
Gergits Konrád
Giczinger Benett Péter
Györgyi Mátyás János
Horvát Lilla
Horváth Ádám
Horváth Barbara
Kiss Bernadett
Kóczán Barbara
Kósi Vivien Enikő
Kosztolánczi Gábor András
Lőrincz Dávid
Molnár Sándor Gergő
Nahaj Elizabet Gréta
Nárai Petra Éva
Németh Zsuzsanna
Orsós Georgina Margit
Sárközi Niké
Simon Levente
Szabó Fanni Lili
Szalai Levente László
Szalai Zalán
Varga Lilla

8. osztály

Osztályfőnök: Duszkó Pálné

Balog Cintia
Csitkovics Petra
Csupor Márton
Dolgos Bernadett
Farkas Johanna
Fehér Gellért Sándor
Fukszberger Júlia
Giczinger Bence Balázs
Grodvalt Éva Mária
Havasi József
Horváth Bence
Horváth Krisztián
Horváth Viktória Erzsébet
Megmondja Júlia
Németh Anna
Németh Annamária
Németh Nikoletta Erzsébet
Nunkovics Vivien
Pásti Fanni
Sárosi Bence Botond
Sebestyén Dániel
Szalai Huba
Toldi Bálint
Tricsli Katalin
Varga Krisztina Zsófia
Viola Katalin
Vörös Máté
Wawrzsák Lázár
Zábó Martin Károly

Étkezés ki-/bejelentés

Az étkezés ki- és bejelentése elektronikus formában újra elérhető!

Iskolánk közelebbről

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár