Hittanverseny Zalaegerszeg

 
2014. március 31, hétfő 19:42

Iskolánk tanulói a Zalaegerszegen megrendezett műveltségi vetélkedőn vettek részt.  A bibliai témájú műveltségi vetélkedőn 5 fős csapat képviselte iskolánkat: Horvát Lilla (5. b), Németh Anna (6. o.), Giczinger  Benett (5. b), Simon Levente (5. b) és Csupor Márton (6. o.).

Egy rövid megnyitó után kezdetét vette a verseny. Csapatunk először egy Bibliai témájú színdarabot adott elő, melynek témája a gazdag ember és a szegény Lázár története volt. Ezután következtek az írásbeli feladatok. Először egy keresztrejtvényt kellett megfejteni, majd következett a 13+1-es totó Szent Pál életéről. A 4. feladat során képeket mutattak a versenyzőknek és fel kellett ismerni a festőt és a mű címét. Az utolsó feladatban mozaikokból kellett kirakni egy képet.

Egy finom ebéd után következett az eredményhirdetés. Nagy örömünkre a versenyen iskolánk csapata végzett az első helyen. A csapat felkészítő tanára Dolgos János volt.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár