Zrínyi Ilona Matematikaverseny

 
2014. március 31, hétfő 09:39

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny az ország egyik legnépszerűbb matematikaversenye, melyre iskolánkból is rendszeresen sok tanuló nevez. Idén 2014. február 21-én került megrendezésre a megyei forduló. Iskolánk két legeredményesebb tanulója Bozi Bendegúz (2.b osztály; felkészítője: Tallós Ágnes) és Sebestyén Dániel (6. osztály; felkészítője: Barabásné Ondrus Erika) voltak, akik bejutottak a megyei legjobb húsz közé, s így oklevélben és könyvjutalomban részesültek. Gratulálunk nekik a szép teljesítményért!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár