Bozsik intézményi torna

 
2014. október 17, péntek 17:20

Kedves Szülők!

Október 21-én  kedden  Bozsik intézményi torna lesz Répcelakon. Iskolánkat 25 tanuló képviseli – ők a 3. és 4. osztályos focira edzésre járó fiúk. Indulás 13:45-kor, érkezés 17:15- 17:30 körül. Horváth István edző kérése, hogy aki tudna segíteni a gyerekek szállításában, az jelezze a következő telefonszámon: 06/ 70/ 327-5350 (minimum 6 autóra lenne szükség). Előre is köszönjük a segítséget!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár