Sikeres tanulóink

 
2015. június 24, szerda 13:23

2015. június 3-án a Városháza nagytermében köszöntötte Kondora István, Sárvár város Polgármestere a 2014-2015-ös tanévben kimagasló teljesítményt nyújtó sárvári diákokat.
Iskolánkból 8 tanuló vehette át Sárvár város Elismerő Oklevelét.
Szenteleki Szabolcs, 6. a osztályos tanuló, Horváth Erik 6. a osztályos tanuló és Gergits Konrád 6.b osztályos tanuló az Országos logo informatikai tanulmányi versenyen elért kimagasló teljesítményéért.
Sebestyén Dániel 7. a osztályos tanuló, Fehér Gellért 7.a osztályos tanuló és Farkas Johanna 7.a osztályos tanuló a Bolyai matematika Csapatverseny megyei versenyén elért eredményéért.
Németh Anna 7. a osztályos tanuló, a Bolyai matematikai csapatverseny megyei, a Regösök Húrján országos vers és prózamondó verseny regionális döntőjében, az Egyházmegyei Finta Sándor szavalóversenyen, valamint a Weöres Sándor regionális szavalóversenyen elért eredményéért.
Dénes Donát, 8. a osztályos tanuló, a Kazinczy szép kiejtési verseny területi, a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírás verseny megyei, a Mindszenty József egyházmegyei matematika verseny, valamint a Brenner János Általános Iskola egyházmegyei nyelvtan versenyén elért kimagasló eredményeiért.
A diákoknak személyesen, a felkészítő tanároknak oklevéllel köszönte meg a Polgármester Úr az elért sikereket és az áldozatos munkát.

SZLKI DSC_0038 DSC_0032 DSC_0027 DSC_0036 DSC_0030 DSC_0040 DSC_0045 DSC_0041

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár