FLEXTRONICS KARÁCSONYI AJÁNDÉKA

 
2016. december 31, szombat 16:01

 

Karácsonyi ajándék az alsósoknak

 

A sárvári Flextronics  International Kft. szép karácsonyi ajándékkal lepte meg iskolánk tanulóit. Intézményünk 36 diákját és 2 kísérő tanárát, 2016. december 14-én, szerdán 15.00 órakor, a zalaegerszegi Hevesi Sándor Színházban megrendezendő A dzsungel könyve című színházi előadásra juttatta el autóbuszával.
A színházi előadást és az utazás leszervezését a Flex karácsonyi jótékonysági programjának keretében biztosította az iskola részére. Ezzel a szép gesztussal hatalmas örömöt okoztak a színházat kedvelő fiataloknak. Elsősorban olyan gyerekeknek ajánlották fel a lehetőséget, akik tanulmányi eredményeikkel kiemelkednek, de anyagi helyzetük miatt nem biztos, hogy megengedhetik maguknak, hogy részt vegyenek egy ilyen programon.

Köszönjük a lehetőséget, és bízunk abban, hogy ez a segítő szándék a jövő esztendőben is megvalósul!

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár