SZENT GELLÉRT DÍJAS PEDAGÓGUSUNK

 
2017. július 10, hétfő 17:29

 

Szent Gellért díjas pedagógusunk

2017.június 23-án, pénteken látta vendégül a Szombathelyi Egyházmegye katolikus iskoláinak pedagógusait, munkatársait Császár István atya, egyházmegyei kormányzó és Tálas József, az EKIF igazgatója. Az ünnepségen adták át az idei esztendő Szent Gellért díjait. Iskolánk pedagógusa, Duszkó Pálné kimagasló munkásságának, szakmai tudásának elismeréséül nyugdíjba vonulása alkalmából a Szent Gellért díj arany fokozatában részesült.

Szívből gratulálunk kollégánknak, és egészségben gazdag, boldog nyugdíjas éveket kívánunk!

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár