OPERA NAGYKÖVET PROGRAM

 
2018. április 17, kedd 20:40

 

Opera Nagykövet Program

 

Iskolánkban 3 alkalommal járt az opera nagykövete, Wendler Attila, aki magyar operaénekes, Karrierjét a Pécsi Nemzeti Színházban kezdte, majd a Magyar Állami Operaház énekese lett. Gyakran vendégszerepelt Európa több országában és az USA-ban is.

 

Erkel Ferenc: Bánk bán, Mozart: Varázsfuvola és Kodály Zoltán: Háry János című darabját ismerhették meg a gyerekek. A lerövidített, de hangulatos mesemondást operajelenetek vetítése varázsolta valódi operaélménnyé. A három délelőtt során kb. 250 diákunk gyönyörködhetett és élvezhette a ” muzsika hangjait.”

 

 

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár