Kaán Károly Természetismereti verseny!

 
2018. május 29, kedd 18:43

Szombathelyen a Paragvári Általános iskolában rendezték az idei, immáron XXVI. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei döntőjét, ahol 39 kiválóan felkészül diák vett rész Vas megye összes iskolájából.
A rendkívül szerteágazó tudást igénylő megmérettetésre az 5-6. osztályos Természetismeret tananyag mellet, a Természetbúvár folyóiratok kapcsolódó cikkeiből, Kaán Károly élete és munkásságából, valamint a Hortobágyi és a Balaton felvidéki Nemzeti Park ismereteiből kellett felkészülni.
Iskolánkból Samu Marcel és Szentgyörgyi Anna mérette meg magát, és az erős mezőnyben a 11- és a 13. helyet sikerült megszerezniük.
Gratulálunk Marcinak és Annának! További sok szép versenyeredményt kívánunk!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár