EGYHÁZMEGYEI VERS ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

 
2018. november 19, hétfő 22:50

 

„ Ez a könyv a könyvek könyve”

 

Gárdonyi Géza verssora volt a mottója annak az egyházmegyei vers-és prózamondó versenynek, mely 2018. 11. 19-én, hétfőn Celldömölkön a Kemenesaljai Művelődési Központban zajlott a Szent Benedek Katolikus Általános Iskola szervezésében. Az alsós tanulóknak egy Mátyás királyról szóló mesét vagy mondát, az 5-6. és 7-8. osztályos diákoknak egy kötelező és egy szabadon választott verset kellett előadni a verseny során. Iskolánkat az alsó tagozatból Góczán Emilia 1.B, Lansan-Molnár Rebeka 3.A és Sáry Léna 4.B osztályos tanulók képviselték. Mindhárom mesemondó a szép előadásért oklevélben részesült. A felső tagozatból Fliegler Ábel 6. A osztályos tanuló a kategóriájában az értékes 3. helyet szerezte meg, míg Ódor Zsófia a 7.A osztályból különdíjban részesült. Gratulálunk a diákoknak és felkészítőiknek!

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár