SZM KÖSZÖNŐ LEVÉL

 
2018. december 18, kedd 19:33

 

Kedves Szülők

Hálámat és köszönetemet szeretném kifejezni azon nagyszerű összefogásért, aminek eredményeként több ízben  nagyon hatékonyan és sikeresen tudtuk támogatni az iskolánkban működő Diákönkormányzatot illetve a Oltalmazó Kezek Egyesületet valamint a már 5 évre visszatekintő „Legyen Eggyel Több Ajándék” jótékonysági kezdeményezést.

  • november 09-én az egészségnap alkalmából jótékonysági teafőzés keretében összegyűlt adományt a Szent László Katolikus Iskolában működő Diákönkormányzat támogatására átadtunk Soltiné Tóth Andrea DÖK vezető részére.
  • A „Legyen Eggyel Több Ajándék” jótékonysági kezdeményezés során 60 fő gyermeket tudtunk anonim módon patronálni. Az ajándékokat a patronálók vásárolták meg anonim módon a patronálandó gyermek részére, amit már az aktivisták el is juttattak az érintetteknek, hogy a karácsonyukat szebbé tudják tenni a gyermekeknek.
  • decemberéig folyó „Szeretet csoki pályázat” keretében iskolánk első helyezést ért el, amit a szülők és pedagógusok által beküldött rengetek, finom csokoládénak köszönhetünk, így a SOKE 200 000– forintdíjazásban részesült a szervező által.
  • december 14-én hosszú- hosszú évekre visszanyúlóan megrendezésre került iskolánkban a hagyományos „Adventi vásár” amire a diákok szülei nagyon sok szép adományt küldtek be így színessé és bőségessé téve a vásár kínálatát. A vásár végén a befolyt adományt egy összegben átadtunk a SOKE részére.

 

Nagyon köszönöm minden szülő és SzM. szülő aktivitását, hogy így a Katolikus Iskola szellemének megfelelően tudtunk segíteni a felsorolt jótékonysági kezdeményezésekben.

Mindenkinek további Boldog Advent készülődést és Boldog Karácsonyi Ünnepeket, valamint Boldog Újévet Kívánok mindenkinek.

 

A gyerekek, a gyerekek…
boldogan várják a telet.
Fenyőfát díszít sok szeretet.
Kapnak majd játékot, meredek,
drága, szép hóbundás hegyeket.
(S bónusznak családi meleget.)

 

Baráti üdvözlettel: Németh László SzM. Elnök

 

Ossza meg másokkal is!

Iskolánk közelebbről

Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár