ALKOTÓPÁLYÁZAT

 
2019. május 15, szerda 20:56

A Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium harmadik alkalommal rendezte meg rajz,-és alkotópályázatát a Vas megyei iskolások körében.A kétfordulós versenyen először “Az öröm pillanatai”-ról készült festményeket, grafikákat küldhették el a pályázók.

Ebből az anyagból a legjobb művek alkotóit hívták be a második fordulóra május 13-án a Brenner Iskolába, ahol ugyanerről a témáról agyagszobrokat, domborműveket mintáztak a gyerekek.

A zsűri által a megye legnívósabb rajzversenyének nevezett megmérettetésen 9 iskola 142 alkotással szerepelt.

Iskolánkat 12 tanuló képviselte a második fordulóban: Papp Csenge 1.b, Kálmán Dávid 2.a, Bognár Anna 3.a, Preinsberger- Gyürüs Flóra 3.b,Rouchon Elela, Sipos Jázmin, Varga Hanna 4.a, Tóth Liliána 4. b,Rouchon Dorián, Sárközi Rikárdó 5.a, Kopfensteiner Daniella 6.a, Pallósi Dorina 6.b osztályos tanulók.  A délelőtt folyamán sok szép szobor született. A zsűri két alkotónkat jutalmazott.

Preinsberger- Gyürüs Flóra 3.a osztályos tanulónk 3. helyezést, Rouchon Dorián 5.a osztályosunk 1. helyezést ért el.

KÉPGALÉRIA /2/

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár