“TERMÉSZETI ÉS MÁS KATASZTRÓFÁK-ZIVATAR PÁLYÁZAT”

 
2019. május 19, vasárnap 17:41

A Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a Muraszombati Védelmi és Mentési Kirendeltség a 2018- 2019-es tanévre regionális képzőművészeti pályázatot hirdetett “Természeti és más katasztrófák- Zivatar” címmel.

A versenyre beérkező több száz pályaműből iskolánk tanulói 14, különböző technikával készült alkotással vettek részt. Bognár Anna és Kondora Sára 3. a osztályos tanulók közösen készített agyag domborművükkel az 1-3. osztályos korosztályban 1. helyezést értek el.

Az ünnepélyes eredményhirdetést május 16-án rendezték Szombathelyen, a Vas megyei Tűzoltó és Polgári Védelmi Emlékhelyen.

A pályázati anyagot méltatta és a díjakat átadta dr. Bognár Balázs tűzoltó alezredes.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár