MOCORGÓ 3

 
2019. december 27, péntek 14:28

MOCORGÓ 3

Adventben Valakit várunk… Ennek jegyében szerveztük meg iskolánk 3. iskola előkészítő foglalkozását.

Egy kis lelki ráhangolódással, közös énekléssel kezdtünk. A 4. b osztályosok képekkel illusztrálva, furulya szóval színesítve előadták a Mária kis szamara című műsorukat, amit a kicsik érdeklődve hallgattak. Mivel a foglalkozás épp Luca napjára esett, így mi is ültettünk búzát. Amíg a szülők megismerték az új épületrész szaktantermeit, a leendő első osztályosok termeit és a nemrég megáldott kápolnát, addig az óvodások közös játékkal, énekkel hangolódtak az ünnepre. A sok élmény és a Luca-búza mellett egy kis angyal ingecskét is kaptak. Reméljük, hogy a délután végén magukkal vittek egy picit abból a légkörből is, ami az iskolánkat jellemzi.Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár