DETEKTÍVSAROK

 
2020. október 15, csütörtök 21:12

Detektívsarok

A sárvári városi könyvtár 2019 októberében kilencedik alkalommal hirdette meg a népszerű Detektívsarok játékot. Az Országos Könyvtári napok keretében induló vetélkedőre 25 csapat nevezett a sárvári és a környékbeli iskolákból.

Az egész tanéven át tartó megmérettetés során a háromfős csapatoknak változatos feladatokat (ötletes bemutatkozás, híres detektívekkel kapcsolatos kérdések, nyomozás, stb.) kellett megoldaniuk, és a gyűjtött pontok mennyisége határozta meg a végső sorrendet.

Iskolánkat nyolc csapat képviselte, közülük a legsikeresebbek az alábbiak voltak:

  • III. helyezett (130 pont)

Krumplibogarak

Bándli Ádám, Fonyódi Léna, Horváth Izabella

  • IV. helyezett (126 pont)

Okoskák

Harami Botond, Szentgyörgyi Áron, Udvardi Rajmund

  • VII. helyezett (120 pont)

Trió nyomozók

Bujdosó Veronika, Hörcsöki Lili, Lukács Hanna

  • Mesék bűvöletében (110 pont)

Kóczán Réka, Martonfalvi Emma, Tóth Liliána

Az eredményhirdetésre és díjak kiosztására a járványhelyzet miatt a városi könyvtárban nem kerülhetett sor, így a jutalomkönyveket és az ajándéktárgyakat a Bődi Piroska könyvtárvezető nevében Ördög Tibor, iskolánk igazgatója adta át.

Gratulálunk az ügyes detektíveknek!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár