BUDAPEST OPERETTSZÍNHÁZBA JÁRTAK

 
2022. április 14, csütörtök 12:11

A diákönkormányzat támogatásával, a közösségi és tanulmányi munka jutalmaként tanulóink az Operettszínházban jártak.

Kolléganőnk, Szőkéné Németh Ibolya gondolatai a programmal kapcsolatban:

Budapest – Operettszínház – Hegedűs a háztetőn

Ki emlékezett már ennek a darabnak a történetére? Emberi sorsokra, hagyomány és haladó szellem harcára, az érzelmek felülkerekedésére vagy elnyomására? Vajon mit értett meg az előadásból ez a 43 tanítvány itt mögöttem a buszon? Elgondolkodnak azon, amit láttak? Megérintette őket egy apa gyötrődése, a lányok érzelmi lázadása? Értik a kínt, mikor embereket űznek el az otthonaikból? Vagy csak élvezték a nagyszerűen megformált karakterek itt-ott humoros jeleneteit? Mond nekik valamit a 70. születésnapját ünneplő Oszvald Marika vagy Szulák Andrea neve? Kérdések, kérdések.

Az viszont nem kérdés, hogy szükségük van ilyenféle élményekre is. Köszönjük, Blanka néninek a szervezést a DÖK-nek pedig a színházjegyeket!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár