Tanulóink eredményes részvétele a XXX. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny megyei fordulóján

 
2022. május 17, kedd 21:26

Tanulóink eredményes részvétele a XXX. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny megyei fordulóján

Magyar Természettudományi Társulat a 2021/2022. tanévben is meghirdette a Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Versenyt. Az iskolai forduló eredményei alapján a megyei fordulóba a hetedik évfolyamos tanulók közül hat tanuló, a nyolcadik osztályosok közül négy diák jutott tovább.

Iskolánkból szép számmal neveztek be tanulóink a versenyre a hetedik és nyolcadik évfolyamból egyaránt.

A 7. évfolyamosok között versenyző tanulóink közül megyei fordulóban 2. helyezést ért el Wächter Csongor, 4. helyezést pedig Pásti Bálint András. Eredményesen vettek részt a megyei fordulón Németh Botond, Hosszu Klaudia Ilona, Bognár Anna és Kondora Anna. Felkészítő tanáruk Erős János.

A 8. évfolyamos diákok közül a megyei fordulóban 6. helyezést ért el Wächter Gyula Valter (felkészítő tanára Nagy Miklós), 7. helyezést ért el Németh Richárd (felkészítő tanára Erős János). Eredményesen vettek részt a megyei fordulón még a következő nyolcadikos tanulók: Mesterházi Zsombor (felkészítő tanára Nagy Miklós) és Toldi Réka (felkészítő tanára Erős János).

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

Címkék

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár